Зі зброєю треба завжди вести себе так, ніби вона готова стріляти і знята із запобіжника без численних запевнень, що вона не заряджена. Сьогодні фактично будь-хто бажаючий може рушницю та пневматичні патрони купити. Ми підібрали для вас основні правила поводження зі зброєю, яких слід дотримуватися.
Зброю обов’язково варто завжди розцінювати як заряджену
У разі переломної зброї, її слід відкрити та перевірити відсутність патрону всередині. У випадку наявності зброї багатозарядного типу, слід ретельно дослідити магазин і не лише. Далеко не завжди у зброї багатозарядного типу правильно спрацьовує викидач, в результаті чого в патроннику лишається патрон. Недостатньо ретельне відслідковування чистоти зброї може виявитися причиною її поломки, а можливо і травмування когось.
Традиційні правила поводження зі зброєю
- Ні в якому разі не довіряйте зброю стороннім людям, які до того вживали алкогольні напої чи інші речовини, що змінюють свідомість.
- Доступ до сейфу зі зброєю та пароль від замку не повинні мати сторонні люди, а тим паче – діти.
- Не утримуйте постійно палець на спусковому гачку.
- Ніколи не робіть постріли опираючись на слух або «на рух, помічений боковим зором».
- Ні в якому разі не пробуйте заряджати боєприпаси, що не підходять вашому типу зброї.
- Зброю слід регулярно чистити.
- Стосовно колективного полювання, варто зазначити, що в його ході слід максимально ретельно дотримуватися правил безпеки, оскільки навколо знаходитимуться люди. Доки стрілець не займе свою позицію, його зброя має бути розряджена і за даним фактом потрібно максимально ретельно слідкувати.
- На будь-кому спортивному заході, пов’язаному зі стрільбою, техніка безпеки завжди знаходиться на найвищому рівні. Такі правила були написані виходячи з гігантського людського досвіду, що був напрацьований роками.
Якщо ви збираєтеся придбати собі зброю, першочергово вивчайте базові правила безпеки і не зупиняйтеся в практикуванні.
Стаття представлена ресурсом: https://patron.kyiv.ua/pnevmatichni-bo%d1%94pripasi/
Добавить комментарий